Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Technopolis - O grach z kulturą Technopolis - O grach z kulturą Technopolis - O grach z kulturą

7.02.2010
niedziela

Najbardziej oczekiwane gry 2010.

7 lutego 2010, niedziela,

W tym roku prezentujemy czytelnikom wybór najbardziej oczekiwanych gier przygotowany przez trzech autorów Technopolis. Tak się złożyło, że każdy z nas zaproponował zupełnie inny zestaw tytułów. Słusznie, bo rok 2010 zapowiada się znakomicie.

Czekają nas nie tylko wielkie premiery długo oczekiwanych (niemal) pewnych hitów, ale też wiele ciekawych produkcji niezależnych. Mamy nadzieję, że produkcja tercetu w składzie: ALF, Konrad Hildebrad i Jan M. Długosz nie wyda się Państwu zbyt egzotyczna. Zapraszamy do lektury.

Poza medialnym szumem – Nie będę się rozwodził nad wielkimi produkcjami, po pierwsze dlatego, że pisze się o nich wiele, a po drugie każdy pasjonat gier doskonale wie, czego może się po nich spodziewać. Zamiast tego zaproponuję kilka tytułów, na które czekam z nie mniejszą niecierpliwością, choć nie towarzyszy im (z małym wyjątkiem) duży szum medialny. 

Niezależne intuicje i przeczucia – Proszę nie traktować poniższej listy jako ostatecznej wyroczni czy przewodnika po świecie niezależnych gier. Jest to raczej skromny zestaw osobistych rekomendacji po tytułach, na które moim zdaniem warto zwrócić uwagę.

Ewentualni pogromcy Modern Warfare 2 – Nie mam, rzecz jasna, ambicji opisania nawet najważniejszych premier 2010. Kluczem moich poszukiwań będzie tym razem po prostu ciekawość.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop
css.php