Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Technopolis - O grach z kulturą Technopolis - O grach z kulturą Technopolis - O grach z kulturą

24.03.2010
środa

Abe! Abe!

24 marca 2010, środa,

Dla zaniepokojonych milczeniem w sprawie Oddboxa fanów Oddworldu (do których sam należę) w końcu dobra wiadomość. Lorne Lanning wreszcie przemówił i, co za ulga, leje miód na nasze wytęsknione serca. Prace nad pecetowym portem „Munch’s Oddysee” są już skończone, „Stranger’s Wrath” wciąż znajduje się na etapie konwersji. Oczywiście, o dotrzymaniu zapowiadanego terminu premiery Oddboxu na Steam nie ma mowy (zima, nawet kalendarzowa, już się skończyła) niemniej jednak Lanning zdecydowanie stwierdza: We are working diligently on getting this done and making sure its all quality conversions. 3 down. 1 to go. Must happen in 2010.

Użytkownicy Steam dostaną też, przepraszam za słowo, „achievementy” do każdej z czterech gier. Co prawda, gdybym miał wybierać, to wolałbym szybszą premierę, ale co ja tam wiem…

Tak czy inaczej, to świetne wieści – choć od wydania „Stranger’s Wrath”, ostatniej jak dotąd opowieści o Oddworldzie i jego mieszkańcach minęło już pięć lat, to jednak dla wielu graczy Oddbox jest najbardziej oczekiwanym tytułem tego roku.
 
Czyli – brakiem nowych informacji nie powinniśmy się specjalnie przejmować. Wszyscy przyzwyczailiśmy się do ciągłego zalewu neewsów typu: „niekontrolowany, niezamierzony i nielegalny przeciek nowego screena z gry na Facebooku naszego byłego pracownika, którego zaraz przyjmiemy z powrotem”. Jednak Lanning jest znany z niechętnego podejścia do korporacyjnych sztuczek i powinniśmy się cieszyć, że zamiast generowaniem hype’u zajmuje się wyczekiwanym przez nas projektem. A ja sam do nikogo z tej branży nie mam takiego zaufania jak do Lanninga właśnie.   

Jan M. Długosz
 

Polecamy także:

10. rocznica „Oddworld: Abe’s Oddysee”

Oddworld western

Abe powraca!    

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop
css.php