Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Technopolis - O grach z kulturą Technopolis - O grach z kulturą Technopolis - O grach z kulturą

25.05.2011
środa

Modern Guitar Warfare

25 maja 2011, środa,

Dlaczego gracze umieszczają filmiki z grania w sieci? Oczywiście najczęściej po to, żeby się pochwalić swoimi umiejętnościami. Takie nagrania – nawet, jeśli faktycznie gracz jakieś umiejętności prezentuje – z rzadka tylko są interesujące dla szerszej publiczności. Zazwyczaj dlatego, że aby docenić kunszt, trzeba po prostu dany tytuł znać i wiedzieć, na co zwracać uwagę. Czasami jednak pojawiają się filmy na tyle ciekawie zrobione, że są warte obejrzenia nawet, gdy nie jesteśmy fanami danego tytułu. Takie właśnie nagranie w 2006 roku zaprezentował Freddie Wong, amerykański filmowiec, muzyk, ekspert od komputerowych efektów specjalnych i e-sportowiec (no, nie przesadzajmy z tym e-sportowcem, w końcu co to jest mistrzostwo świata w jakimś tam Guitar Hero i jakieś tam zawodowe granie we wspomniany tytuł, cokolwiek to oznacza).

Ciągle jeszcze hermetyczne, ale już zrobione „z jajem” i przyjemne do oglądania nawet dla kogoś, kto w Guitar Hero za dużo nie grał (no bo Rush!), ale Freddie prawdziwą światową popularność zdobył dzięki filmom nawiązującym do Modern Warfare 2:

i

Do tej pory na swoim kanale Freddie Wang zgromadził prawie półtora miliona subskrybentów i jest piątym najczęściej subskrybowanym reżyserem na Youtube. Osobiści e serdecznie polecam, bo niektóre filmiki są arcyciekawe, także te techniczne, w których objaśnia sposób uzyskania niektórych efektów specjalnych.

Jakub Gwóźdź

Polecamy także:

„Diary of a Camper” – narodziny gatunku

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop
css.php