Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Technopolis - O grach z kulturą Technopolis - O grach z kulturą Technopolis - O grach z kulturą

27.08.2007
poniedziałek

Truck Tycoon

27 sierpnia 2007, poniedziałek,

TruckTycoonINTERES NA KÓŁKACH

„Truck Tycoon” to gra strategiczna, która wymaga od grającego przynajmniej elementarnej wiedzy ekonomicznej.

Wcielamy się bowiem we właściciela niewielkiej, dopiero co powstałej firmy przewozowej i tylko od naszych decyzji zależy, czy zmieni się ona w wielką korporację, czy też zbankrutuje.

Będziemy zajmować się wszystkim, co dotyczy funkcjonowania firmy, począwszy od szukania i zawierania kontraktów, przez decydowanie o zakupie samochodów i zatrudnieniu personelu, na modernizowaniu biur skończywszy. A wszystko to musimy robić szybko, by wyprzedzić konkurencję i zdobyć najbardziej lukratywne umowy. Jeśli nam się to nie uda, stracimy nie tylko pieniądze, ale również reputację.

„Truck Tycoon” oferuje wiele godzin dobrej zabawy w miłej dla oka oprawie graficznej. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki, zaś panel kontrolny jest bardzo łatwy do opanowania, więc nikt nie powinien mieć problemu z obsługą.

Grać możemy na dwa sposoby: wybierając konkretny scenariusz z określonym zadaniem do wykonania albo decydując się na tryb swobodnej rozgrywki, w której mamy jak najlepiej rozwinąć swoją firmę w ciągu 70 lat, by móc zająć jak najwyższą pozycję w wirtualnej Hali Sław.

I jeśli ktoś po skończeniu gry poczuje się na siłach, by założyć prawdziwą firmę przewozową, powinien pamiętać o jednym – w grze nie ma biurokracji.

Wojciech Krusiński

GraTruck Tycoon, strategia, od 12 lat, gra z polskimi napisami, cena 59,99 zł. Dystrybutor: Cenega.

Kategorie: Gry

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 2

Dodaj komentarz »
  1. Witam. Kupiłem właśnie taką grę i po zainstalowaniu nie mogę jej uruchomić wyskakuje taki bląd „Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono DDX9_30.DLL. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem” Instalowałem ponownie chyba 10 razy i nic, zmieniałem konfigurację garty graficznej, dzwiękowej i nic – Mój komp w 100 % spełnia wymagania a i tak nie mogę jej uruchomić. Jak możecie to pomóżcie

  2. Nie chodzi o DDX9_30.DLL, tylko o dx9_30.dll. Najprawdopodobniej nie masz tego pliku z directX w WINDOWS. Trzeba znaleźć plik – jeśli nie ma w sieci (a chyba nie ma, bo próbowałem znaleźć), idź do kolegi i skopiuj dx9_30.dll (ma jakieś 2,5 MB) z C:\WINDOWS\system32 – albo poszukaj przez wyszukiwarkę, będzie szybciej ;). Następnie wrzuć plik u siebie w to samo miejsce. Jak nie zadziała, to możesz próbować wrzucić do folderu z grą, ale ja stawiałbym na WINDOWS.
    Pozdr.
    JMD

css.php