Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Technopolis - O grach z kulturą Technopolis - O grach z kulturą Technopolis - O grach z kulturą

20.07.2007
piątek

Masz wiadomość…a ona żyje

20 lipca 2007, piątek,

MailboxMASZ WIADOMOŚĆ…A ONA ŻYJE

Nowa wiadomość e-mail wygląda jak atrakcyjna brunetka w bikini. Przechodzi odprawę (filtr antyspamowy), udaje się pod prysznic (program antywirusowy) by następnie wykonać efektowny skok do basenu, w którym będzie pływać tak długo dopóki symbolizowana przez nią wiadomość nie zostanie przeczytana. Spam wysyłany jest na pożarcie rekinom…

Takie połączenie Słonecznego Patrolu, Szczęk i Simsów oferuje 3D Mailbox dla tych, którym znudziły się standardowe programy pocztowe.

Oprócz Miami Beach, gdzie wartościowe maile paradują jako skąpo odziane modelki, a avatarem dla spamu jest śmieszny grupas, mamy też (płatnie) międzynarodowe lotnisko w L.A., gdzie każdy mail przylatuje jako Boeing 747.

Od czasu, gdy Ray Tamilson wymyślił usługę wysyłania wiadomości oddzielając nazwę użytkownika od domeny kultowym znakiem @ (At) wiele się najwyraźniej zmieniło. 3D Mailbox nie tylko ożywiło wiadomości, ale zadbało również o realistyczny i kiczowaty do bólu krajobraz, w którym je odbieramy przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki. W opiniach krytyków całość kandyduje do tytułu najgorszej aplikacji, jaka powstała, ale czas pokaże jak zareagują na nią większe rzesze użytkowników.

Dla tych, którzy nie boją się zanurkować w barwny świat 3D Mailbox jest darmowa wersja do pobrania ze strony producenta: http://www.3dmailbox.com/

Jagoda Mytych

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop
css.php